Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2016-04-01

Venture FJ Cruiser zajmuje pierwsze miejsce w Enduro G6 Fix!

 

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że Venture FJ Cruiser wygrał swój pierwszy konkurs!


Recon G6
, to lider w organizacji przepraw terenowych  dla modeli samochodów zdalnie sterowanych RC w skali 1/10, gospodarz ważnych wydarzeń w środowisku plenerowych imprez z wykorzystaniem naturalnego terenu - dalekich od zadbanych, wyłożonych wykładziną torów "pro" i wyścigów RC-onroad. Pomijając descz i słońce, każde wydarzenie Recon G6 jest wyjątkowe i jest prawdziwym sprawdzianem możliwości terenowych Twojego modelu samochodu. 

night_bridge.jpgW przypadku większości imprez Recon G6 nie ma rywalizacji o pierwsze, drugie lub trzecie miejsce - każdy kierowca, który pokona długie i trudne trasy, wygrywa! Ale to wszystko zmienia się, gdy przychodzi czas na imprezę jak Recon G6.
Wiecej o wydarzeniach  The Fix Enduro...

meeting.jpgImprezy Fix Enduro są wyjątkowe w harmonogramie G6, ponieważ są one zaprojektowane jako wymagające, dłuższe i znacznie trudniejsze dla samochodów na trasie, a także kierowców!

night_trail_rear.jpg

Na tym wydarzeniu, które miało miejsce w Apply Valley w Kalifornii, znajdowała się 1-milowa pętla w rozległym i kamienistym terenie pustynnym, obejmująca luźny piasek, wąskie przesmyki i trudne podjazdy.

canyon.jpg

Kierowcy i zespoły mogą zapisać się do udziału w na 3, 6 lub 12 godzinne klasy, rywalizując o to, aby wykonać najwięcej okrążeń w wyznaczonym czasie.

night_trail.jpgZespół HPI Racing reprezentowany był przez nasz dział badawczo-rozwojowy R&D - Thada Garnera, starszego projektanta i twórcy modelu Venture!

posew.jpgJadąc w klasie opon z 1.9" w klasie 3 godzinnej, Thad był w stanie wykonać więcej okrążeń niż ktokolwiek inny, zdobywając zwycięstwo swoim samochodem Toyota FJ Cruiser Venture.

presentation.jpg


Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 684 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Przebieg realizacji zamówienia bez zakłóceń. Szybko i dokładnie.
2024-05-17
Bardzo szybka wysyłka, choć brak możliwości wysyłki za pobraniem lub zapłaty blikiem.
pixelpixel